Вже стало традицією відзначати 12 листопада – день синичок. Синиці зимують у межах своєї батьківщини і не відлітають у південні краї. Просто в холодний період часу ця пташка воліє жити десь поблизу з людиною. Надзвичайно красива ця пташка, бо має яскраве забарвлення. Саме так відобразили її учні 2 –х класів опорного закладу «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім.І.Я.Франка», роблячи аплікації на папері із пластиліну.
Напевно, немає потреби доводити користь підгодівлі птахів, яка взимку є одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим. Для учнів 4-х класів був проведений виховний захід на тему: «Свято для синички». В подарунок для синичок, що мешкають поряд із школою, діти залишили годівнички. Організаторами заходів виступили працівники відділу екологічної освіти національного природного парку «Нижньосульський».
Мені було приємно читати цю статтю,адже дітей ще у шкільному віці заоохочують допомагати природі,птахам.Учать не бути байдужими,бо синичкам тяжно взимку найти собі поживу.У шкільному віці я завжди любив майструвати годівнички,мені було приємно коли вона не пустувала.Я заохочую усіх до такої справи!!!!
Дуже добре, що дітлахи ще з диттячого віку вчаться піклуватися про братів наших менших . Ці птахи цікаві своїм способом життя вони під час вигодовування потомків винищують тисячі шкідливих комах. В мене вдома також є три годівнички, які я ще майструвала в шкільному віці. Взимку годівнички не пустують, мені добре видно з вікна і я маю можливість спостерігати за синичками, а одного разу вдалося спостерігати як одна синичка підлетіла до годівнички і переконавшись, що вона не пустує своїм голосним цвіріканьям сповістила всіх інших, і до годівнички позліталося ще декілька синичок.
Взимку синичка для мене це сама найкраща пташка, але звичайно ми не забували і про інших пташок, і ми як були школярами, самі робили годівнички і залучали молодших школярів до цієї доброї справи. Зробили годівнички, насипали зерна і спостерігали як з великим апетитом зліталися на ласощі.
Завдяки вчительці біології Ользі Миколаївні діти Терешківської школи ,яка з 3 боків оточена лісом,розуміють користь підгодівлі птахів,не одноразово спостерігала радісні облича діток,які спостерігали за тим, як саме в їх годівничку залітали пташки,тоді приносили ще більше корму.
В школі ми завжди пізньої осени виготовляли годівнички на трудовому навчанні, та розвішували їх по території. Вдома в мене на дереві знаходиться 2 годівнички які завжди поповняються кормом.
Дуже добре, що підростаюче покоління залучають до збереження синичок. Цей птах заслуговує уваги. Але не треба забувати, що в нашому краї є ще багато зимуючих птахів, які потребують допомоги та підтримки взимку.
Як чудово, що до наших днів не забувають відзначати такі маленькі традиції. Добре, що діти прийняли уасть в будівництві годівниць, приклали свій труд для їх майстрування! Дуже важливо показувати дітям, що хоч і маленькі справи, і такі не маштабні проекти важливі в наш час!!!
Синичка чарує наше око! Я впевнена що цей захід був пізнавальним для школярів. Дуже важливо показувати дітям наскільки потрібно щоб люди піклувалися і робили годівнички для пташок
Не багато птахів приємно радують очі взимку.А хто ж, як не синичка, може розбудити морозного ранку. Дзвінкий голосок, непосидючість завжди підтримують новорічний настрій.
Синиця-незвичайна птаха, вона є предвісницею зими, Але на ряду з іншими, вона потребує догляду. Шкода, що не всі люди готові піклуватися про них. На мій погляд, це добре, коли молодь залучають до таких заходів.Хто як не ми, зможемо їм допомогти. Я підтримую ідею про піклування за птахами, тому сама неодноразово підгодовую цих пернатих друзів, щоб полегшити їм зимівлю.