Працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Нижньосульський» продовжують проводити виховні заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь.
29 січня 2020 року еко-освітяни Парку провели заняття в Плехівській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 5-7 класів. На занятті, діти дізналися про важливість збереження водно-болотних угідь, оскільки вони є цінним осередком біорізноманіття. Ознайомилися за допомогою фотоматеріалів та презентації із ландшафтами Пониззя ріки Сули, представниками флори та фауни Парку.
Як підсумок заняття проводилось обговорення шляхів збереження водно-болотних угідь, де головною ідеєю було просте правило «Не нашкодь!».
Бути ініціативною людиною це круто.Особливо, якщо це ще й вихователі або вчителі, які сумлінно ставляться до своєї праці та місії. Зараз важко уявити, щоб хтось про такі справи, як вони задумувався. А думки про "не завдай шкоди, підтримуй, бережи природу", "хай навіть не в лісі, чи в парковій зоні, а навколо свого будинку" потрібно закладати в голови дітей ще в їхньому ранньому віці, коли ще можна привчити себе до цього. Завдяки вчителям, так і просто ініціативним людям ми будемо радіти тому, де живемо, і що бачимо навколо себе.
Чудова ініціатива! Багатьом тваринам узимку доводиться переживати численні незручності. Життя для них стане легшим, якщо люди допоможуть їм. Тому необхідно прививати любов до довкілля з самого малечку.
Закликаю вчителів усіх школ почати проводити такі заходи для індивідуального розвитку дітей. Також можно було б провести конкурс плакатів на тему збереження водно-болотяних угідь, або конкурс стін-газет про проблеми та винищення таких місцевостей. Тобто ще більш зацікавити дітей такою темою, для них же самих.
Вода все об'єднує. Вона з'єднує всі куточки планети Земля, тому діти мають розуміти, що розумне використання водно-болотних угідь має важливе значення для сталого управління водними ресурсами.
Чудовий захід для школярів! Добре що не лише було проведено бесіду, але й застосовувалися унаочнення. Впевнена, що дітки почули та засвоїли безліч цікавої інформації.
Всесвітній день водно-болотніх угідь це ще один день, який спонукає дітей берегти природу та піклуватися про неї, якщо вона зазнає негативних дій з боку різних факторів. Було б чудово проводити в школі не тільки заходи, щодо збереженюю та відновленню угідь, але я започатковувати проекти, які будуть працювати на вдосконалення довкілля!!!
Чудово, що в наш час не забувають про такі заходи, які несуть природоохоронний характер. Дітям потрібно знати, що відбувається в природі і долучатися до збереження довкілля ще змалечку. Сподіваюсь, що цей захід залишив свій слід в пам'яті дитини.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]