З нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації національного природного парку «Нижньосульськиий» спільно з районною бібліотекою та опорним закладом «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Я.Франка» в Оржицькій центральній районній бібліотеці проведено захід на тему: «Водно-болотні угіддя і біорізноманіття» (Полтавська обл.).
Учасники заходу учні 9 та 11 класів дізналися про започаткування свята, проблеми водно-болотних угідь планети та шляхи їх подолання. За допомогою фотовиставки «Пониззя Сули та її біорізноманіття» ознайомилися з флорою, фауною та ландшафтами Пониззя річки Сули. До того ж, діти склали та заспівали пісню про ставлення людей до навколишнього природного середовища.
Водно-болотні угіддя – це перлина нашого краю, ми зобов’язані охороняти їх та зберегти для наступних поколінь. Тому, подібні заходи не тільки примножують знання учнів, а й допомагають їм краще пізнати й полюбити рідний край, а в майбутньому стати не просто споживачами природних ресурсів, а мудрими господарями.
Так, дійсно такого роду заходи допомагають пізнати і полюбити рідний край. Таким чином, у дітей заклажається повага та любов до оточуючого. Кожного разу, читаючи подібні статті, душа радіє від того, що є люди, яким не байдужа доля рідного краю та матінки ПРИРОДИ. Ваша праця безцінна, адже тільки тоді, коли ми "вкладем" у дітей повагу до навколишнього, отримаємо путівку у щасливе майбутнє.
Не може не радувати око ваша співпраця з освітніми навчальними закладами,особливо за останній місяць, судячи з публікацій він був дууже насиченний! Впевнена, що діти почули дуже цікаву та корисну інформацію. Погоджуюсь з думками інших користувачів,шкода що не в усіх школах проводять такі заходи.
З кожним разом все частіше і частіше приємно спостерігати як НПП "Нижньосульський" приймає активну участь в проведенні різноманітних заходів щодо збереження нашої природи. Під керівництвом працівниками, на мою думку, діти ще глобальніше зрозуміють чому і для чого потрібного зберігати наше навколишнє середовище, а особливо водно-болотні угіддя! Дуже шкода, що ця змога є не у всіх наших школах! Але я сподіваюсь, що працівники школи будуть приділяти на це увагу!!!
Приємно бачити, що наша країна та працівники екологічної освіти відзначають цей всесвітній день. Адже водно-болотні угіддя забезпечують людей відновлюваними природними ресурсами. Тому охорона та збереження цих угідь дуже важлива, тому що людство може потерпати від нестачі джерел питної води. Я вважаю, що школярам було корисно почути таку інформацію.
Кожного разу приємно читати про подібну свіпрацю НПП "Нижньосульського" з навчальними закладами, адже це великий вклад в наше майбутнє. Уже з шкільних років діти дізнаються про стан навколишнього середовища, що їх оточує та планують те, як будуть покращувати ситуацію. Дуже шкода, що школа в якій я навчалась не мала можливості до співробітництва з подібними організаціями.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]