У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я – решта все, додасться», так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кожен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя. Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань – Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято. До 1950-го року цей день відзначався 22-го липня, в день, коли сталася масштабна ратифікація запропонованого Статуту ВООЗ, потім День закріпився за нинішньою датою. З нагоди цього дня працівниками відділу екологічної освіти НПП «Нижньосульський» спільно з учителем фізичної культури Чутівської ЗОШ I-III ст. (Оржицький р-н., Полтавська обл..) Маслаком О.В. було проведено між учнями 6-7 класів бесіду про здоровий спосіб життя, а також учні мали змогу пограти у міні-футбол. Участь в грі прийняли 3 команди: «Динамо» ( 1 місце), «Дияволи» (2місце) та «Кока-кола» (3 місце, команда дівчат). Команди отримали грамоти, а найактивніші гравці, подяки за участь.
На мою думку, у наш час заняття спортом особливо важливі. Шкідливі звички та забруднене навколишнє середовище погано впливають на наше здоров’я. Тому, щоб зберегти його, потрібно вести здоровий спосіб життя. А, як відомо, спорт є ефективним засобом фізичного виховання, що розвиває витривалість і загартовує дух. В Україні знають і люблять практично всі види спорту. Наші спортсмени здобули визнання в усьому світі. Вони мають прихильників у багатьох країнах.
Здоров'я потрібно берегти ще з самого дитинства, адже втративши здоров'я, ні за які гроші ми його не повернимо. Дітей потрібно залучати до здорового способу життя: робити фізичні вправи кожного дня, не вживати алкогольні напої, не курити, але це нажаль в наш час є проблемою, боляче дивитися, коли батьки ідуть з коляскою та курять чи вживають алкогольні напої. На мою думку, такі бесіди про здоровий спосіб життя потрібно проводити не лише в Всесвітній день здоров'я - 7 квітня, а декілька разів на місяць, і тоді можливо діти замисляться над цією проблемою.
Роман! Вы правы на все 100%. Только есть одно уточнение: если долго смотреть в пропасть, то пропасть начинает смотреть на тебя. К сожалению, мы долго смотрели и уже там.
В попередніх коментарях звучали ідеї про їжу її відсутню якість та інші загрози нашому здоров'ю, але людина середнього віку грубо говорячи складається на 65-70% з води тому якість води яку ми п'ємо має колосальний вплив на здоров'я людини......
Алексей, вы правы наше самочувствие даже в большей мере зависит от того что мы едим, чем от окружающей среды. Что вы можете предложить в нынешних условиях обычному человеку? Ведь мы знаем что в магазинах пища не свежая, сделана непонятно с чего. Но большенство из нас не может выйти на охоту в лес, пить воду с ручья, круглый год питаться свежими фруктами и овощами.
Мы есть то, что мы едим. (с). День Здоровья - это хорошо, но толку от этого никакого. Качество продуктов от этого не улучшится. Я бы даже сказал, что врядли фальсификант, от которого ломятся полки в магазинах. превратится в натуральный продукт.
Добре. За гроші не купиш безсмерття, але без грошей також його не буде. За гроші можна купити любов, здоров'я. А я кщо грошей немає то вас ніхто дарма не лікуватиме, тай без грошей полюблять одиниці. Вам також не дуже хотілося б мати бідного хлопця? За гроші можна купити посмішку дитини: купити іграшку, цукреки, а якщо іх немає то дитині буде сумно. Я спостерігаю, що серце байдуже і сумне саме в бідноти - подивіться на них в переходах..
Гроші не роблять людину поряднішою. За гроші не купиш любов, здоров'я, світанок, принадність провесни або свіжість першого снігу. За гроші не купиш посмішку дитини і не придбаєш добре серце, якщо твоє байдуже і черстве. І немає таких магазинів, де продається розтрачене марно життя, де продається безсмертя та багато чого іншого.
Шановний Олександр Черкасов, не слід забувати про переважно всі екологічні проблеми які виникли із за так званого "товару", бо від екологічного стану залежить не тільки здоров'я, а й рівень життя та розвитку світу в цілому!!!
Шановний, ви повинні розуміти, що це незамінний товар. Щоб уникнути подальших проблем як екологічних, так і соціально-економічних потрібно навчити населення мислити більш глобальніше про сучасний розвиток та перспективи збереження ресурсів.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]