Екоосвітяни національного природного парку «Нижньосульський» відвідами комунальний дитячий оздоровчий табір «Світанок» організували та провели природоохоронний захід «Людина і природа».
Основна мета якого – поширення знань про природу та людину, як невід’ємну частку довкілля, виховання бажання брати участь у природоохоронній роботі та примножувати багатства рідного краю.
Захід був цікавим, пізнавальним, спілкувались з дітьми в формі діалогу, тому в них була можливість підтримувати розмову та навіть продовжувати думку виступаючого. В ході уроку були продемонстровані фотоілюстративні матеріали за даною темою. На згадку про зустріч діти посадили саджанці ялини звичайної та зробили спільне фото.
Треба розвивати цю тему,та створювати нові заходи по охороні природи,проводити акції по прибиранню,читати лекції не тільки дітям,але й дорослим про те,що не можна смітити та потрібно прибирати за собою не лише вдома,а й на природі.
Я вважаю що потрібно проводити такі заходи,тому що люди повинні поважати природу ,дбати про неї,засаджувати рослинами і деревами, проводити прибирання в лісах та парках.
Досить правильна методика доснесення знань - діалог . Дитина включаючись в роботу краще запам'ятовує і виносить якусь чітку інформацію для себе . Працівники парка як завжди працюють досить продуктивно!
Чудово, що такі заходи проводять не лише в навчальних закладах, але й в оздоровчих таборах для дітей, адже вони несуть з собою дуже важливу в наш час мету — розширити поняття дітей про довкілля і прищеплювати бажання оберігати те, що їх оточує. Нажаль, під час мого візиту до лагерю,ще в нетакому далекому дитинстві, я не помічала таких заходів. Рада, що зараз такі природоохоронні акції є актуальними та проводяться досить часто.
Як чудово, що в таборах не забувають проводити заходи, які збагачують уяву і розум дитини!!! Людина і природа нерозривно взаємопов'язані між собою. Людина повинна жити в гармонії з природою!!! Такі заходи повинні наштовхувати дітей піклуватися про природу та обов'язково берегти її. На мою думку, головною метою такого заходу є: навчання передбачувати негативні наслідки природи щодо перетворювальної діяльності дитини, виховувати бажання юрати участь в природоохоронній роботі, бажання примножувати багатство рідної землі!!!!!
Нещодавно була свідком, як дівчинка, років 7, злилася на свого тата, коли той рубав дерево. Мала ледь не плакала, просивши цього не робити: "деревцю теж болить". Я була приємно здивована, маленькі дітки заступаються за невинну рослинність. Це є доказом того, що подібні заходи не проходять мимо молоді, а все ж залишають, хоч і маленький, слід у серці кожного з них. Не знаю, чим закінчилася ця історія, але сподіваюся, що до маленького голоска прислухалися.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]