Минулого тижня фахівець відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Нижньосульський» Микола Іванович Козлов провів бесіди з учнями Мусіївської ЗОШ, які були присвячені темі – «Бережіть природу від вогню!».
Екоосвітянин розповів учням про лісові пожежі, їх види, наслідки випалювання сухої рослинності для навколишнього природного середовища та здоров’я людини, а також наголосив про правила поведінки під час відпочинку на природі.
Це дуже актуальна проблема в наш час, мене неймовірно гнітить ситуація в моєму регіоні, восени постійно відбуваються пожежі в лісах на болотах, де мешкає велика кількість тварин, птахів, наприклад сова болотяна, заєць-русак, ласка, водяна курочка, очеретянка. Тому захід для малечі присвячений збереженню природи, важлива частина навчального процесу, ми повинні змалечку навчити любити і оберігати природу.
Ми відповідальні за майбутнє наших дітей, братів і сестер, майбутнє нашої крани, планети і свого ж особистого життя! Я вірю у те, що кожен, хто творить добро отримає за це вдячність! Нам поторібно змалку повчати діточок берегти навколишне середовище і поважати природу, адже вона нас "годує". Наслідки випалювання сухої рослинності для навколишнього природного середовища мають негативні наслідки як і на здоров'я людини, так і на природу! Тож кожен з нас зобов'язаний оберігати ліс, який є легенями нашої планети!
Дуже важливо починати екологічне просвітництво населення з юного віку і формувати у майбутніх поколінь бережливе ставлення до природи, тому такі заходи просто необхідні!
Я вважаю ,що неймовірно важливо проводити частіше такі бесіди з дітьми,необхідно з малечку навчати дітей цінувати навколишнє середовищє ,любити та обнрігати рідний край. Особливо важливо пояснювати як необхідно безпечно відпочивати на природі ,щоб не було неприємних ситуацій з пожежами та травмами дітей
Надзвичайно потрібна робота. Для того щоб в майбутньому зменшити кількість катастроф пов'язаних з діяльністю людей, ми повинні навчати з ранніх літ дітей.
Надзвичайно важливо проводити такі бесіди з дітьми, адже вони наше майбутнє, і від них залежить чи будемо ми дихати повітрям чи димом та газом. В осінній період особливо важливо нагадувати про пожежну безпеку, адже спалювання листя є самою частою проблемою пожежної безпеки.
Випадків , коли люди сезонно починають спалювати траву, і трапляються пожежі які несуть нищівний вплив для природи, стає все більше. Тому проводити такі бесіди з дітьми є великою необхідністю. Дякую що інформуєте , та пояснюєте їм як не слід робити та до яких наслідків це може привести.
Доброго вечора! Як добре, що працівникам НПП "Нижньосульський" не байдуже підростаюче покоління, особливо те як вони відносяться до природи. Адже, правила поведінки під час відпочинку в природному середовищі, є одним із найважливіших правил, котрі повинні знати підростаюче покоління. Якщо, кожен із нас буде додержуватися цих правил, тоді буде менше різних лих, котрі відбуваються щодня в нашому світі.
Лісові пожежі – це неконтрольоване горіння рослинності, що стихійно поширюється на території лісу. Масові пожежі можуть виникати в спеку та при посухах від ударів блискавки, необережного поводження з вогнем, очищення поверхні землі випалюванням сухої трави та з інших причин. Вони можуть викликати ураження людей та тварин, спалах будівель в населених пунктах, дерев’яних мостів, дерев’яних стовпів ліній електромереж та зв’язку, складів нафтопродуктів та інших матеріалів, що горять. Як добре, що є люди які ознайомлюють молоде покоління з такими важливими проблемами.
Лісові пожежі – цевелике лихо, як для рослин, так і для тварин тієї місцевості. Тому на мою думку є дуже важливим розповідати дітям у школі про лісові пожежі та заходи боротьби з ними.