Головна » 2017»Квітень»10 » РОБОТА СЛУЖБИ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ В НЕРЕСТОВО-ЗАБОРОНЕНИЙ ПЕРІОД
13:11
РОБОТА СЛУЖБИ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ В НЕРЕСТОВО-ЗАБОРОНЕНИЙ ПЕРІОД
З 01 квітня по 10 квітня 2017 року, з метою забезпечення належної охорони природних комплексів та об’єктів, попередження виникнення порушень природоохоронного законодавтва у межах території національного природного парку «Нижньосульський» відділом державної охорони проводилась посилена природоохоронна робота. Проведено 14 рейдових перевірок, з яких 10 спільно з працівниками поліції Оржицького ВП, Семенівського ВП ГУ НП В Полтавській області та Чорнобаївського ВП ГУ НП В Черкаській області.
Під час перевірок виявлено та зафіксовано 16 порушень, а саме: складено 4 адмінпротоколи по ст. 91 КупАП та 11 адмінпротоколів по ст.85 ч.4 КупАП (три з яких містять ознаки кримінального злочину) – нанасені збитки в сумі 46960грн., вилучено 138кг риби, 8 сіток довжиною 220м, 2 пауки, 1драч. Також працівниками служби державної охорони складено 1 акт про вилучення знарядь незаконного добування (заготівлі) природних ресурсів, транспортних (у тому числі плавучих) засобів, зброї та боєприпасів, природних ресурсів або продукції, що з них вироблена, спеціальних документів – вилучено 30кг риби, 6 сіток загальною довжиною 180м, збитки нанесені державі на суму 27000грн.
Часткова заборона на вилов риби під час нересту є правильним кроком у боротьбі з безконтрольним винищенням риби, але все ж являється малоефективним способом, було б краще взагалі на декілька років повністю заборонити вилов риби в річках і озерах з природним відновленням.
Я дуже і дуже засмучено, що на світі є такі люди, які взагалі не думають про наслідки. 16 правопорушень - це не мало, так само як і збитки в майже 47 тисяч гривень! Люди, що ж ви робите???
Вважаю що такі рейди слід проводити частіше з метою збереження природного біорізноманіття не тільки на місцевому, а і на державному рівні. До таких акцій слід залучати не тільки правоохоронні органи, а і екологічно свідомих студентів. .
"Горбатого лише могила справить"- це все що можно сказати про наш народ. Хоча, я вважаю, що там не було жодного " простолюдина" , більшість з правопорушників це люди, які займають більш-менш керівні посади. Оскільки у них, по-перше багато вільного часу, а по-друге вони все ніяк не "насытятся". А таких людей мені зовсім не шкода, тому можно було б і суворіші покарання зробити.
Яким чином вчити дорослих дядьків: не рубати ліс, не вбивати тварин? Найкращим рішенням було б розстріляти їх к бісам. В статті йде мова не про використання природних ресурсів, а про їх розкрадання і знищення.
Ну і...? Проблема використання природних запасів в двадцять першому столітті - це проблема під номером один. И на мою думку, треба приймати більш суворі міри, а не вчити когось не винищувати ресурси. Це нічого не дасть.