Головна » 2020»Липень»24 » У НПП «НИЖНЬОСУЛЬСЬКИЙ» ВЕДЕТЬСЯ ЗАГОТІВЛЯ КОРМІВ ДЛЯ ДИКИХ ТВАРИН
11:45
У НПП «НИЖНЬОСУЛЬСЬКИЙ» ВЕДЕТЬСЯ ЗАГОТІВЛЯ КОРМІВ ДЛЯ ДИКИХ ТВАРИН
Службою державної охорони спільно з відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою на виконання річного плану заходів 2020 року НПП «Нижньосульський» протягом літа проводиться заготівля кормів для диких тварин.
Основна мета даного біотехнічного заходу – збереження, захист і збільшення чисельності диких тварин та покращення умов їх існування взимку.
На даний час вже заготовлено: сіна – 2 т, віників – 1000шт. Заготовлені корми для тварин будуть розвезені на підгодівельні майданчики в зимовий період.
Крім цього працівниками Парку розпочато ремонт старих та виготовлення нових годівниць.
Підгодівля тварин гілковими кормами у вигляді віників, є одним з найбільш поширених біотехнічних заходів. Заготовляють віники із пагонів (з листками) деревно-чагарникових порід, які найбільше поїдаються тваринами, а саме: ясеня, верби, осики, горобини, яблуні, груші лісової;
Внаслідок змін клімату та постійних природних аномалій тваринам все важче виживати взимку. Минула зима була теплою, але немає гарантій, що ця буде такою ж. Якщо згадати зиму 2018-2019 року з тією кількістю снігу, який сходив пластами разом з дахами в містах, то можна зробити висновок, що саме такі заготівлі кормів рятують життя диким тваринам в такі періоди. Кожної осіні до середини весни вивішую годівничку у дворі. Адже уявіть, як важко знайти хоч якусь їжу тій малій пташині! На мою думку, кожен може допомогти тваринам у зимовий період. Це можуть бути благодійні внески, наприклад, до фонда того ж самого НПП, чи звичайна годівничка для птахів.
Заготівлю сіна для диких тварин проводять в звичайні длясінокосу терміни на лісових галявинах, сіножатях. При заготівлі трав'яних кормів потрібно звертати увагу на висоту скошування: низьких трав - 5 см від поверхні грунту, а високих - 6-7 см. Згрібати висушене сіно необхідно обережно, щоб не втратити його суцвіть, молодого листя, які багаті поживними речовинами
Зрозуміло, як важко тваринам у зимову пору року, особливо зі зміною клімату стало ще складніше знайти прихисток та корм. Люди правильне діло роблять. Слід пам'ятати, що ми — частина природи і потрібно всіма силами допомагати їй.
Дійсно, дуже важливий захід для охорони та збереження диких тварин! Це допоможе їм пережити екстремальні умови взимку і врятуватися від голоду. Як добре, що ви про це турбуєтеся!
Нажаль, на сьогоднішній день, не кожен парк може таким похизуватись такими досягненнями. На мою думку, це дуже добре, адже іноді тварини не можуть самі про себе подбати.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]