Шановні відвідувачі території Парку! Адміністрація НПП «Нижньосульський» зважаючи на високу температуру та засушливу погоду, звертається до Вас з проханням дотримуватися правил протипожежної безпеки. Зокрема, перебуваючи на території Парку не створюйте навмисні підпали, не розводьте багаття в не облаштованих місцях, не викидайте непогашені сірники, недопалки тощо.
Пам’ятайте! Краще запобігти виникненню лісової пожежі ніж боротися з вогнем та намагатися ліквідувати наслідки.
Дякуємо за розуміння та співпрацю!
У разі виникнення пожежі, свідком якої Ви стали, просимо викликати Державну службу України з надзвичайних ситацій, або телефонувати до адміністрації Парку (05357) 92-5-17.
Підприємствам, установам, організаціям та громадянам необхідно підвищувати контроль за станом пожежної безпеки в рекреаційних зонах, відведених для відпочинку. Людям котрі виїжджають на відпочинок до лісу,потрібно не лише прибирати за собою сміття ,але й слідкувати за пожежною безпекою,не розпалювати вогнища,та не кидати окурки.
Як не прикро,але це правда.Основними причинами виникнення лісових пожеж є: діяльність людини (до 90% випадків).Тож до тих пір,доки людство цього не збагне(ВСІ МИ У НЕБЕЗПЕЦІ).Пам'ятайте про це завжди!!!!!!!
На жаль, не всі громадяни звертають увагу на попередження про лісові пожежі, тому часто не дотримуються правил, які мають бути збереженні при пожежонебезпечному періоді і це призводить до великих втрат. Люди читають про це в статтях, чують по новинах, звертають увагу на банери біля лісів, проте все це в більшості випадків змушує бути обережними лише одиниці. Шкода, що в нас таке відношення не лише до середовища, що нас оточує, але й до власного здоров'я.
"Парки, ліси- це наше багатство! Бережіть їх від пожежі"- це гасло відоме всім з дитинства!!! Різке збільшення кількості лісових пожеж спостерігається у період святкових та вихідних днів, коли люди проводять свій вільний час. На мою думку, найчастішими причинами загорань є: викинуті палаючий сірник та недопалки, господарські роботи, підпал трав, розведення багаття на підсохлій траві. Раніше в школах проводили флешмоби" Збережемо природу від червоного півня". Дітям розповідали про вогонь та яку загрозу він може приносити природі. Тому, потрібно запроваджувати такі дні та долучати дітей до корисних справ!!!
Часто причиною пожежі можуть бути:залишений недопалок, незагашене багаття і навіть бите скло в улюблених місцях для відпочинку. Все частіше стаємо свідками випалених пустирів і лісових галявин, тому ми повинні надзвичайно серйозно ставитися до будь-яких антропогенних, незабуваючи і про природні фактори, в пожежнонебезпечний період.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]